KKK

Korduma kippuvad klientide küsimused Berrichi kohta

Kui sa siit vastust ei leia oma küsimusele, kirjuta hello@berrichi.ee

Uued kreemide täitepakendid sobivad kasutamiseks ainult 30 ml kreemipudelitega, millel on nn refill sisu. Vanad pudelid on hoopis teistsuguse süsteemiga ja nende sisu ei saa vahetada ega pumpa ühelt pudelilt teisele tõsta.

Vanad pudelid kaovad müügilt kohe, kui nende laovarud otsa saavad. Edaspidi hakkavadki pudelid olema 30 ml ja vahetatava sisuga.

Jah, tühjad pakendid saad tagastada meile või kauplustesse. Berrichi taarat võtavad vastu I.L.U Kaubamaja (Tallinn ja Tartu), Sinu Looduskosmeetika pood ja LEVI Design.

Loe tagastamise kohta lähemalt SIIT.

Meie näopuhastusvaht ja teised -puhastustooted sobivad hästi ka probleemse nahaga teismelistele kasutamiseks. Tooted sisaldavad tõhusaid looduslikke aineid, mis aitavad võidelda erinevate nahaprobleemidega. 

Meie kreemid sisaldavad aktiivaineid, mis on noorele nahale sobimatud. Noorte näokreemid võiksid olla aktiivainete vabad ehk leidke endale sobiv baaskreem, millega nahka niisutada. Suuremate nahaprobleemide korral soovitame pöörduda kosmeetiku või nahaarsti poole konsultatsiooni.

Jah, saad küll, siis pead aga ise meeles pidama, mis kreem seal sees on, sest täitepudelil endal peale paberist pakendi muud märgatavat tähist ei ole. 

Jaa, muidugi! Meie tooted sisaldavad astaksantiini, furtsellaraani, öökreem ka retonooli jt vananeva naha jaoks kasulikke abimehi. 

Loe meie kreemides sisalduvatest vananemisvastastest ainetest ja nende mõjust lähemalt SIIT.

Jaa, Berrichi ongi loodud probleemse naha hooldamiseks. Sai kogu idee ju alguse Beriti enda pikaaegsetest nahaprobleemidest.

Berrichi tooted aitavad nahka rahustada, vähendada nahaärritusi ja põletikke, ühtlustada nahatooni ja -tekstuuri ning hoida sind veel kaua nooruslikult säravana.

Kõigepealt vaata oma kliendikontolt, kas sul on juba kogunenud boonuspunkte. Kui sul on koos vähemalt 100 boonuspunkti, saad ostukorvis neid tasumisel kasutada.
100 boonuspunkti teenid, kui oled 100€ eest Berrichi e-poes oste teinud. See võrdub e-poes 5€ soodustusega. Boonuspunkte ei saa koguda allahinnatud toodete eest.

Tutvu sõbraprogrammiga SIIN.

Üritame sinu tellimuse teele panna niipea kui võimalik, kuid siiski pead arvestama 2-4 tööpäeva pikkuse tarneajaga.

Kuigi looduskosmeetikas sisalduvad toimeained annavad mõningase päikesekaitse, ei asenda nad siiski päikesekaitsekreemi. Kosmeetikud ja dermatoloogid soovitavad kasutada päikesefaktoriga kreeme aasta ringi, et vältida UV-kiirguse negatiivset mõju.

LIITU MEIE VÄLJAKUTSEGA!

Sisesta allolevasse kasti oma e-posti aadress ja nimi ning saadame Sulle täpsema info väljakutses osalemise kohta.